Bayi Girişi

ÜretimTıpmed tıbbi medikal Ürünler Ltd. Şti İzmir Pınarbaşı’nda 1500 metrekare kapalı alana sahip üretim tesisi , tecrübeli ve dinamik kadrosu, en son teknolojiye sahip makine ve techizatları ile ortopedi ve travmatoloji anabilim dalı ile nöroşirürji ana bilim dalında kullanılan implantları ve el aletlerini üretmektedir. Sektöründeki genç yaşına karşın kadrosunda çalışan ve tecrübeleri yıllara dayanan personeli ile kısa sürede yapmış olduğu kaliteli üretimle sektöründe öncü kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Firma bünyesinde bulunan talaşlı imalatta kullanılan tüm makine ve techizatlar son teknoloji ile donatılmıştır. Üretimde önce kalite felsefesini benimsemiş olan firma personeli, üretimin her aşamasına titizlikle yaklaşmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız bünyesindeki tezgah kapasitesini gün geçtikçe güçlendirmektedir. Üretim bünyesinde bulunan CNC bölümünde bilgisayar destekli imalat tezgahlarında insan anatomisine uygun karmaşık geometrik yapıya sahip implantların imalatları çok hassas ölçülerde Cad-Cam destekli yazılımlarla yapılmaktadır.

CNC bölümü bünyesine yeni katılan bilgisayar destekli 13 eksenli kayar otomat tezgahı ile hammaddeden bitmiş ürün elde etme mantığına dayalı imalat aşamalarını minumuma indiren üretim yapma yeteneğine sahip olunmuştur.Kaliteli ve yüksek imalat kapasitesi ile Ortopedi ve travmataloji anabilim dalı ile nöroşirürji ana bilim dalının ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verebilmektedir. ISO 13485 ve CE standartlarında üretilen parçalar bünyemizde bulunan clean room bölgesinde tamamen steril ortam şartlarında paketlenmekte ve stoklanmaktadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda non steril ve steril olarak ürünlerimizi göndermekteyiz.