Bayi Girişi

TravmatolojiGelişen teknoloji ve artan nüfusa paralel olarak yüksek enerjisi kazalarının artması travma olgularında dramatik bir artışa yol açmıştır. Tıpmed firması olarak geniş ürün çeşitliliğimiz ile travma olgularının tedavisinde siz değerli hekimlerimizin yanındayız. 

 

Özellikle eklem içi kırıkların tedavisinde kilitli , klasik, anatomik ve düz plaklar ile kilitli kilitsiz vida seçeneklerimiz mevcuttur. Plak ile vida seçeneklerimiz Çelik ve Titanyum olmak üzere 2 tiptir. Uzun kemik kırıklarında kilitli intramedüller çivi seçeneklerimiz ve özellikle proksimal femur kırıklarında çift ve tek vidalı PFN alternatiflerimiz mevcuttur. Femur üst ve alt uç kırıklarında geleneksel kamalı ve açılı plak vida sistemlerimizde ürün portföyümüzde yer almaktadır.

 

Eklem içi parçalı ve açık diyafiz kırıklarında yaygın olarak kullanılan sirküler ve mono aksiyel  eksternal fiksatör seçeneklerimiz mevcuttur.

Deformite korreksiyonlarında ve kemik uzatma ameliyatlarında sıklıkla kullanılan LRS tipi ve multiaksiyel eksternal fiksatörlerimiz mevcuttur. 

Değişik çaplarda kanüllü vida ve kompresyon vida seçeneklerimiz mevcuttur

 

 

 

 

 

...